Ürün Gönderimi

    Yurtiçi Kargo aracılığı ile yapmaktadır. Bahsedilen firmaların dışında bir firma talep ediliyor ise tarafımızla aşağıda belirtilen iletişim bilgileri ile irtibat kurulması gerekmektedir. Yurt içi gönderimlerinde alıcıya kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanır, tarafımızca ayrı bir ücret talep edilmez. (Garanti ve iade süreçleri dışında.)

    Ödemesi yapılan ürünlerde "Ödeme ve Teslimat" başlığı altında açıklanan durumlar söz konusu olmadığı müddetçe tarafımızca bir bekletme söz konusu değildir. Gönderim aynı gün yapılır. Gönderim yapılacak adres şehir merkezinde bulunuyor ise en az 1 en fazla 3 gün içinde ürün alıcıya ulaşır. Alıcı adresi kargo firmasının mobil alanında* ise ürün teslimat süreci 10 güne kadar çıkabilmektedir.

    Gönderimler alıcının kargo sürecini takip edebilmesi amacıyla SMS Kargo ile gönderilmektedir. Alıcı, ürün şubeye ulaştığında vermiş olduğu irtibat numarasına mesaj gönderilerek bilgilendirilir.

    GümüşBeyi her bir gönderisini, alıcıya ulaşana kadar periyodik olarak takip eder.  GümüşBeyi gönderim sürecinde yaşanabilecek olası problemler için kargo firmasının yanında tarafımızla da irtibat kurulmasını tavsiye eder. Alıcı tarafımızca irtibat telefon numarası kullanılarak aranabilir.

    Alıcı günün belirli bir saatinde ya da hafta sonu gibi çalışma saatleri dışında ürün teslim almak istiyor ise yine tarafımızla irtibat kurulması gerekmektedir. Bu gibi gönderimler ek ücrete tabidir (kargo firması prosedürü).

*Mobil Alanlar kargo firmalarının şubelerinin bulunmadığı yerleşim birimleridir. Bu alanlarda haftada 1 gün, 3 gün gibi periyotlarla dağıtım yapılmaktadır.